Artı Yurtdışı Eğitim

http://artiegitim.kadikoyport.net
Artı Yurtdışı Eğitim
11
Fener Kalamış Cad Kalamış Apt No 52 A Blok D 2Fenerbahçe,34100
+90(216) 541 00 15Kadıköy de yurt dışı eğitim, kadıköyde ingilizce eğitim kurumu olarak eğitim veren artı yurtdışı eğitim, profesyonel ve kurumsal yaklaşım ile kaliteli hizmeti hedeflemektedir. Artı yurt dışı eğitim kadıköydeki merkezinde ağırlıklı ve müşteri memnuniyeti odaklı bir yurtdışı eğitim danışmanlığı modelini benimsemektedir. Buna göre, var olan yurtdışı eğitim programlarından, en kaliteli ve ihtiyaca en uygun programları özenle seçmeye çalışmakta, aynı zamanda en çok tercih edilen programların da neden tercih edildiği konusunda araştırmalar yapmaktadır. Tüm bu bilgiler ışığında, yurtdışı eğitiminde farklı seçenekler sunarak, öğrencilerine; profesyonel, tarafsız ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile bilgi vermektedir. Bilgilendirme aşamasından sonra, öğrencilerin gereksinimlerini göz önünde bulundurarak, eğitim ihtiyaçlarına uygun programlar içerisinden, eğitim danışmanlarımızın desteği ile, öğrencinin eğitimi için en uygun kararın verilmesine yardımcı olmaktadır. Artı yurtdışı eğitim, malta konsolosluğu tarafından akredite bir kurumdur . malta konsolosluğu tarafından vize yetki belgesine sahiptir. Artı yurtdışı eğitim, her yıl yüzlerce öğrencisini, genellikle anadili ingilizce olan ingiltere, malta, amerika, güney afrika, yeni zelanda, avustralya ve kanada gibi ülkelerin yanı sıra, ispanya, fransa ve almanyadaki bir çok dil okuluna da göndermektedir. Acıbadem, bostancı, caddebostan, caferağa, erenköy, fenerbahçe, feneryolu, fikirtepi, göztepe, koşuyolu, kozyatağı, suadiye gibi kadıköy ün önemli sem ve mahallelerine hizmet veren artı yurtdışı eğitim, öğrencilerinin; yurtdışında ingilizce dil eğitimi için karar aşamasından dönüş sürecine kadar titiz bir çalışma çerçevesinde hareket etmektedir. Artı yurt dışı eğitim profesyonel bir çalışmanın yanında, öğrencilere gösterilen ilgi ve özen sayesinde saygıdeğer birçok referansa sahiptir.
5723Ziyaretçi
  • Açılış/Kapanış09:00 - 19:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Kalamış caddesi üzeri.

İletişim Formu
Kadıköy de yurt dışı eğitim, kadıköyde ingilizce eğitim kurumu olarak eğitim veren artı yurtdışı eğitim, profesyonel ve kurumsal yaklaşım ile kaliteli hizmeti hedeflemektedir. Artı yurt dışı eğitim kadıköydeki merkezinde ağırlıklı ve müşteri memnuniyeti odaklı bir yurtdışı eğitim danışmanlığı modelini benimsemektedir.
Buna göre, var olan yurtdışı eğitim programlarından, en kaliteli ve ihtiyaca en uygun programları özenle seçmeye çalışmakta, aynı zamanda en çok tercih edilen programların da neden tercih edildiği konusunda araştırmalar yapmaktadır.
Tüm bu bilgiler ışığında, yurtdışı eğitiminde farklı seçenekler sunarak, öğrencilerine; profesyonel, tarafsız ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile bilgi vermektedir. Bilgilendirme aşamasından sonra, öğrencilerin gereksinimlerini göz önünde bulundurarak, eğitim ihtiyaçlarına uygun programlar içerisinden, eğitim danışmanlarımızın desteği ile, öğrencinin eğitimi için en uygun kararın verilmesine yardımcı olmaktadır.
Artı yurtdışı eğitim, malta konsolosluğu tarafından akredite bir kurumdur . malta konsolosluğu tarafından vize yetki belgesine sahiptir. Artı yurtdışı eğitim, her yıl yüzlerce öğrencisini, genellikle anadili ingilizce olan ingiltere, malta, amerika, güney afrika, yeni zelanda, avustralya ve kanada gibi ülkelerin yanı sıra, ispanya, fransa ve almanyadaki bir çok dil okuluna da göndermektedir.
Acıbadem, bostancı, caddebostan, caferağa, erenköy, fenerbahçe, feneryolu, fikirtepi, göztepe, koşuyolu, kozyatağı, suadiye gibi kadıköy ün önemli sem ve mahallelerine hizmet veren artı yurtdışı eğitim, öğrencilerinin; yurtdışında ingilizce dil eğitimi için karar aşamasından dönüş sürecine kadar titiz bir çalışma çerçevesinde hareket etmektedir. Artı yurt dışı eğitim profesyonel bir çalışmanın yanında, öğrencilere gösterilen ilgi ve özen sayesinde saygıdeğer birçok referansa sahiptir.
Firmanızı Ekleyin

Kadikoyport.net içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 61 firma yer almaktadır.