Asai Chai Art
25
Şemsettin Günaltay Cad. No: 121/AKazasker,34100
+90 (216) 445 00 01Onlarca çeşit çay denemelerinden sonra en iyilerinden özel olarak seçilmiş, Yeşil çay, Oolong çayı, Çiçek çayı, Bitki çayı ve Siyah çayı bir araya getirdik. Burada ayrıca kahvaltı, öğleden sonra ve akşam çaylarınızda kullanacağınız İngiliz çay setlerinin yanısıra, zarif ve geleneksel Çin çay setleri ve Japon çay setlerini de bulacaksınız.

Asai Chai Art Dünyada ve Türkiyede hem çay satışı hem çay takımları mağazası ve eşsiz çay tadlarına kavuşabilceğiniz tek yerdir! Son zamanlarda dökme yaprak çayın daha da popüler hale gelmesiyle, tüketiciler artık çayın sadece düşük kaliteli sallama poşet çaylardan oluşmadığının farkındalar. Biz bu noktada, müşterilerinizin sizinle birlikte 1. kalite çay keyfini yaşayabilmeleri için, konsept, maliyet ve operasyonunuzu etkilemeyecek çözümler buluyoruz. Eğer işiniz zaten yüksek kaliteli yiyecekler ve soğuk içecekler sunmaksa, neden menünüze özel seçilmiş çaylar eklemiyorsunuz? Ya da biz sizin ihtiyaçlarınıza uygun bir menü oluşturalım. Size beyaz, yeşil, oolong, siyah ve kırmızı çayların yanında bitkisel ve meyve çayları sunuyoruz. İlk başta bu eşsiz ama çok duyulmamış çayları sunma fikri size zor gelebilir ama biz size dünyadaki en popüler çaylarla birlikte tatlarına göre her birinin özelliklerini de açıklayabiliriz. Ayrıca çaylarınızı demlemenizde yardımcı olacak cam demliklerimiz, cam bardaklarımız ve paslanmaz çelik süzgeçlerimiz stoklarımızda mevcuttur.
6699Ziyaretçi
 • Yetkili Aylin Aydın ULAŞ
 • Adres Şemsettin Günaltay Cad. No: 121/A - Kazasker
 • Telefon +90 (216) 445 00 01
 • Telefon ( 2 )
 • Fax +90 (216) 445 00 02
 • Özel Sitesi http://www.asaichaiart.com
 • Web Sitesihttp://asaichaiart.Kadikoyport.net
 • E-Postamarketing@asaichaiart.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış10:00 - 22:00
 • Servis Saatleri00:00 - 24:00
 • Servis Yerleri Online Satış Yapılmaktadır.
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Minibüs yolu üzerinde Bostancı istikametine doğru Kazasker Işıklarda

İletişim Formu
Onlarca çeşit çay denemelerinden sonra en iyilerinden özel olarak seçilmiş, Yeşil çay, Oolong çayı, Çiçek çayı, Bitki çayı ve Siyah çayı bir araya getirdik. Burada ayrıca kahvaltı, öğleden sonra ve akşam çaylarınızda kullanacağınız İngiliz çay setlerinin yanısıra, zarif ve geleneksel Çin çay setleri ve Japon çay setlerini de bulacaksınız.Asai Chai Art Dünyada ve Türkiyede hem çay satışı hem çay takımları mağazası ve eşsiz çay tadlarına kavuşabilceğiniz tek yerdir! Son zamanlarda dökme yaprak çayın daha da popüler hale gelmesiyle, tüketiciler artık çayın sadece düşük kaliteli sallama poşet çaylardan oluşmadığının farkındalar. Biz bu noktada, müşterilerinizin sizinle birlikte 1. kalite çay keyfini yaşayabilmeleri için, konsept, maliyet ve operasyonunuzu etkilemeyecek çözümler buluyoruz. Eğer işiniz zaten yüksek kaliteli yiyecekler ve soğuk içecekler sunmaksa, neden menünüze özel seçilmiş çaylar eklemiyorsunuz? Ya da biz sizin ihtiyaçlarınıza uygun bir menü oluşturalım. Size beyaz, yeşil, oolong, siyah ve kırmızı çayların yanında bitkisel ve meyve çayları sunuyoruz. İlk başta bu eşsiz ama çok duyulmamış çayları sunma fikri size zor gelebilir ama biz size dünyadaki en popüler çaylarla birlikte tatlarına göre her birinin özelliklerini de açıklayabiliriz. Ayrıca çaylarınızı demlemenizde yardımcı olacak cam demliklerimiz, cam bardaklarımız ve paslanmaz çelik süzgeçlerimiz stoklarımızda mevcuttur.
Firmanızı Ekleyin

Kadikoyport.net içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 61 firma yer almaktadır.