Burcu Akvaryum ve Petshop

http://burcupetshop.Kadikoyport.net
Burcu Akvaryum ve Petshop
34
Atatürk Caddesi Rızabey Sokak Eslek Apartmanı No:10/BKozyatağı,34100
+90 (216) 385 46 79Firmamız 1991 yılında sektörün tanınan isimlerinden Gökhan Becer tarafından kurulmuştur. Günümüzde Fatih Yılmaz tarafından işletilmektedir.İlk deniz akvaryumu kurulumu başta olmak üzere sektörde her zaman öncü olmuş firmamız bu niteliklerinin getirdiği deneyim ve kalite anlayışı ile siz müşterilerimizin hizmetine devam etmektedir.Mağazamızdan istediğiniz boyutlarda ve özellikte tatlı su ve deniz suyu akvaryumlarını temin edebilirsiniz. İç dizaynını zengin çeşit ve tecrübemizle hazırladığımız akvaryumlari evinize, ofisinize ve işyerinize teslim ediyoruz.Geniş ürün yelpazesi ile hizmet verdiğimiz akvaryum ve su canlıları sektöründe Türkiye'de sadece bizde bulabileceğiniz özel ithalatımız olan tatlı ve deniz suyu canlıları, canlı ve yapay bitki gibi ürünleri yılların verdiği tecrübe ile hizmetinize sunmaktayız.Kedinize özel kuru mama, konserve mama, kedi kumu, vitamin ve ek besinleri, sağlık ve bakım ürünleri, tuvalet, oyuncak, yatak, tarak, fırça, taşıma, tırmalama ve kozmetik ürünleri gibi tüm ürünleri,köpeğiniz için istediğiniz kuru mama, konserve mama, vitamin, kemik, ödül, tasma, oyuncak, yatak, ağızlık, parfüm, temizlik ve bakım ürünleri, sağlık ürünleri ve elbise gibi arayabileceğiniz her ürünü çeşidini bulabilirsiniz.Mağazamızda muhabbet kuşu, sultan papağanı, sevda papağanı, hint bülbülü, kanarya ve jako başta olmak üzere çeşitli papağan ve diğer kuş türlerinin direk satışı yapılmaktadır. Kafes, yem, kraker, vitamin, pire spreyi ve banyo gibi kuşunuzun ihtiyacı olan tüm ürünleri de mağazamızdan temin edebilirsiniz. İlgi duyabileceğiniz hamster, gonzales, tavşan, su kaplumbağası ve iguana gibi diğer egzotik türler de dönem dönem mağazamızda bulunmaktadır. Ayrıca bunlar için kafes, mama, yem, sağlık ve bakım ürünleri, vitamin ve oyuncak gibi ürünleri de bizden temin edebilirsiniz. Yerinde görmeniz için sizi mağazamıza bekliyoruz.
14127Ziyaretçi
 • Yetkili Fatih YILMAZ
 • Adres Atatürk Caddesi Rızabey Sokak Eslek Apartmanı No:10/B - Kozyatağı
 • Telefon +90 (216) 385 46 79
 • Telefon ( 2 )
 • Fax
 • Özel Sitesi http://www.burcuegzotik.com
 • Web Sitesihttp://burcupetshop.Kadikoyport.net
 • E-Postaburcuakvaryum@hotmail.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış09:00 - 20:30
 • Servis Saatleri -
 • Servis Yerleri
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Kozyatağında Atatürk caddesinden aşağı inerken Manolya pastahanesinden sola döndüğünüzde sol tarafta firmamızı görebilirsiniz.

İletişim Formu
Firmamız 1991 yılında sektörün tanınan isimlerinden Gökhan Becer tarafından kurulmuştur. Günümüzde Fatih Yılmaz tarafından işletilmektedir.İlk deniz akvaryumu kurulumu başta olmak üzere sektörde her zaman öncü olmuş firmamız bu niteliklerinin getirdiği deneyim ve kalite anlayışı ile siz müşterilerimizin hizmetine devam etmektedir.Mağazamızdan istediğiniz boyutlarda ve özellikte tatlı su ve deniz suyu akvaryumlarını temin edebilirsiniz. İç dizaynını zengin çeşit ve tecrübemizle hazırladığımız akvaryumlari evinize, ofisinize ve işyerinize teslim ediyoruz.Geniş ürün yelpazesi ile hizmet verdiğimiz akvaryum ve su canlıları sektöründe Türkiye'de sadece bizde bulabileceğiniz özel ithalatımız olan tatlı ve deniz suyu canlıları, canlı ve yapay bitki gibi ürünleri yılların verdiği tecrübe ile hizmetinize sunmaktayız.Kedinize özel kuru mama, konserve mama, kedi kumu, vitamin ve ek besinleri, sağlık ve bakım ürünleri, tuvalet, oyuncak, yatak, tarak, fırça, taşıma, tırmalama ve kozmetik ürünleri gibi tüm ürünleri,köpeğiniz için istediğiniz kuru mama, konserve mama, vitamin, kemik, ödül, tasma, oyuncak, yatak, ağızlık, parfüm, temizlik ve bakım ürünleri, sağlık ürünleri ve elbise gibi arayabileceğiniz her ürünü çeşidini bulabilirsiniz.Mağazamızda muhabbet kuşu, sultan papağanı, sevda papağanı, hint bülbülü, kanarya ve jako başta olmak üzere çeşitli papağan ve diğer kuş türlerinin direk satışı yapılmaktadır. Kafes, yem, kraker, vitamin, pire spreyi ve banyo gibi kuşunuzun ihtiyacı olan tüm ürünleri de mağazamızdan temin edebilirsiniz. İlgi duyabileceğiniz hamster, gonzales, tavşan, su kaplumbağası ve iguana gibi diğer egzotik türler de dönem dönem mağazamızda bulunmaktadır. Ayrıca bunlar için kafes, mama, yem, sağlık ve bakım ürünleri, vitamin ve oyuncak gibi ürünleri de bizden temin edebilirsiniz. Yerinde görmeniz için sizi mağazamıza bekliyoruz.
Firmanızı Ekleyin

Kadikoyport.net içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 61 firma yer almaktadır.