Kadıköy Diş Hekimi
11
Eğitim Mah. Patika Yol Sok. Ceren Apt. No:4/1Kuyubaşı,34100
+90(216) 345 21 83Kadıköyde diş hekimi, kadıköyde diş polikliniği, kadıköyde diş hekimliği hizmetleri sunmak üzere 2008 yılında diş hekimi deniz ince ve diş hekimi murat ince tarafından hizmete açılmıştır. Kadıköyde estetik diş hekimliği, protez uygulamaları, ağız ve çene cerrahisi, ortodonti, pedodonti uygulamaları, edodonti ve tedavi uygulamaları hizmetleri veren kliniğimiz, yeni geliştirilen tüm teknolojiyi yakından takip ederek, kadıköyde diş hekimliğinde, kadıköydeki diş kliniğimizde değerli hastalarımıza iyi ve doğru tedavi imkanları sunar. Kadıköyde diş kliniği olarak, kadıköy merkezde diş hekimliği hizmetleri vermenin yanı sıra yine kadıköyün önemli semtlerinden acıbadem, bostancı, caddebostan, erenköy, fenerbahçe, feriköy, Göztepe, koşuyolu, kozyatağa, suadiye, bahariye, çiftehavuzlar, haydarpaşa, kalamış, kızıltoprak, moda, selamiçeşme, söğütlüçeşme, şenesenevler, yeldeğirmeni ve ziverbey de diş hekimliği, diş kliniği, diş polikliniği hizmetleri vermektedir. . Kadıköyde, estetik diş hekimliği, bostancıda protez uygulamaları, erenköyde ağız ve çene cerrahisi, modada ortodonti, ziverbeyde pedodonti uygulamaları ve suadiyede edodonti ve tedavi uygulamaları yine kliniğimizde ekibimiz tarafından son teknoloji ile yapılmaktadır.
6097Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış09:00 - 19:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Fahrettin kerim gökay caddesi mopaş yan sokağı.

İletişim Formu
Kadıköyde diş hekimi, kadıköyde diş polikliniği, kadıköyde diş hekimliği hizmetleri sunmak üzere 2008 yılında diş hekimi deniz ince ve diş hekimi murat ince tarafından hizmete açılmıştır. Kadıköyde estetik diş hekimliği, protez uygulamaları, ağız ve çene cerrahisi, ortodonti, pedodonti uygulamaları, edodonti ve tedavi uygulamaları hizmetleri veren kliniğimiz, yeni geliştirilen tüm teknolojiyi yakından takip ederek, kadıköyde diş hekimliğinde, kadıköydeki diş kliniğimizde değerli hastalarımıza iyi ve doğru tedavi imkanları sunar. Kadıköyde diş kliniği olarak, kadıköy merkezde diş hekimliği hizmetleri vermenin yanı sıra yine kadıköyün önemli semtlerinden acıbadem, bostancı, caddebostan, erenköy, fenerbahçe, feriköy,
Göztepe, koşuyolu, kozyatağa, suadiye, bahariye, çiftehavuzlar, haydarpaşa, kalamış, kızıltoprak, moda, selamiçeşme, söğütlüçeşme, şenesenevler, yeldeğirmeni ve ziverbey de diş hekimliği, diş kliniği, diş polikliniği hizmetleri vermektedir. .
Kadıköyde, estetik diş hekimliği, bostancıda protez uygulamaları, erenköyde ağız ve çene cerrahisi, modada ortodonti, ziverbeyde pedodonti uygulamaları ve suadiyede edodonti ve tedavi uygulamaları yine kliniğimizde ekibimiz tarafından son teknoloji ile yapılmaktadır.
Firmanızı Ekleyin

Kadikoyport.net içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 61 firma yer almaktadır.