Kadıköy İş Sağlığı Ve Güvenliği Birimi

http://kadikoyosgb.kadikoyport.net
Kadıköy İş Sağlığı Ve Güvenliği Birimi
11
Barış Mah. Ali Çebi Cad. Birlik-1 İş Merkezi Giriş KatBeylikdüzü,34100
+90(212) 876 98 78Kadıköyde iş sağlığı ve güvenliği, yine kadıköyde ortak sağlık ve güvenlik birimi hizmetleri veren firmamız birlik işyeri ve sağlığı olarak bilinen osgb firmamız, kuruluş yapısında iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri alanında uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Kadıköy ilçemizin önemli semtlerinden acıbademde iş yeri hekimliği hizmetleri, bostancıda iş sağlığı ve güvenliği, caddebostan erenköy'de risk analizi hizmetleri, göztepe danışmanlık hizmetleri, koşuyolunda osgb hizmetleri, kozyatağında ortak sağlık ve güvenlik birimi hizmetleri vermektedir. İstikrarlı bir biçimde, büyümeyi ve dünyaya açılmayı başarabilen işletmelerin başarılarının arkasında yatan gerçeğin kurumsallaşma ve kalite yönetimine verilen önemin etkili olduğunu görmekteyiz. Son yıllarda kurumsal işletmelerde gerek büyüme sürecinde gerek büyüme sürecine etki eden unsurların içinde insan kaynakları, üretim, pazarlama ve kalitenin yanında, mutlaka iş sağlığı ve güvenliği unsurlarının da yer almaktadır. Bu kapsamda firmamız sektörde iş güvenliği ve iş sağlığı konusunda kadıköy ve kadıköy'ün semt ve mahallelerinde geniş bir yelpazede, müşterilerini bilgilendirme ve yönlendirme becerisine haiz, iş sağlığı ve güvenliği alanında deneyimli isg uzmanları, işyeri hekimleri ve sağlık personeli yanı sıra bünyesindeki iş ve sosyal güvenlik hukuku ve insan kaynakları ekibiyle ab normlarında hizmet sunmaktadır. Türkiyede mevcut zorlu iş ortamının ve yasal risklerinin bilinci ve bilgi birikimiyle, müşterilerimizin iş yerlerinde oluşabilecek iş kazası ve meslek hastalığı riskinin en aza indirilmesi, iş gücü ve çalışma günü kayıplarının önlenmesi, iş güvenliği kültürünün yerleştirilmesi ve dolayısıyla iş yaşamında verimin arttırılmasını sağlamak ana hedefimizdir. .
5964Ziyaretçi
 • Yetkili Ercüment ÜNAL
 • Adres Barış Mah. Ali Çebi Cad. Birlik-1 İş Merkezi Giriş Kat - Beylikdüzü
 • Telefon +90(212) 876 98 78
 • Telefon ( 2 ) +90(533) 634 43 10
 • Fax +90(212) 876 62 92
 • Özel Sitesi http://kobimport.com
 • Web Sitesihttp://kadikoyosgb.kadikoyport.net
 • E-Postainfo@kobimport.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış08:00 - 18:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Beylikdüzü 5m migrosun arka çaprazında birlik iş merkezi.

İletişim Formu
Kadıköyde iş sağlığı ve güvenliği, yine kadıköyde ortak sağlık ve güvenlik birimi hizmetleri veren firmamız birlik işyeri ve sağlığı olarak bilinen osgb firmamız, kuruluş yapısında iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri alanında uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.
Kadıköy ilçemizin önemli semtlerinden acıbademde iş yeri hekimliği hizmetleri, bostancıda iş sağlığı ve güvenliği, caddebostan erenköy'de risk analizi hizmetleri, göztepe danışmanlık hizmetleri, koşuyolunda osgb hizmetleri, kozyatağında ortak sağlık ve güvenlik birimi hizmetleri vermektedir.
İstikrarlı bir biçimde, büyümeyi ve dünyaya açılmayı başarabilen işletmelerin başarılarının arkasında yatan gerçeğin kurumsallaşma ve kalite yönetimine verilen önemin etkili olduğunu görmekteyiz. Son yıllarda kurumsal işletmelerde gerek büyüme sürecinde gerek büyüme sürecine etki eden unsurların içinde insan kaynakları, üretim, pazarlama ve kalitenin yanında, mutlaka iş sağlığı ve güvenliği unsurlarının da yer almaktadır.
Bu kapsamda firmamız sektörde iş güvenliği ve iş sağlığı konusunda kadıköy ve kadıköy'ün semt ve mahallelerinde geniş bir yelpazede, müşterilerini bilgilendirme ve yönlendirme becerisine haiz, iş sağlığı ve güvenliği alanında deneyimli isg uzmanları, işyeri hekimleri ve sağlık personeli yanı sıra bünyesindeki iş ve sosyal güvenlik hukuku ve insan kaynakları ekibiyle ab normlarında hizmet sunmaktadır.
Türkiyede mevcut zorlu iş ortamının ve yasal risklerinin bilinci ve bilgi birikimiyle, müşterilerimizin iş yerlerinde oluşabilecek iş kazası ve meslek hastalığı riskinin en aza indirilmesi, iş gücü ve çalışma günü kayıplarının önlenmesi, iş güvenliği kültürünün yerleştirilmesi ve dolayısıyla iş yaşamında verimin arttırılmasını sağlamak ana hedefimizdir. .
Firmanızı Ekleyin

Kadikoyport.net içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 61 firma yer almaktadır.