Kadıköy Özel Çamlıköşk Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu

http://camlikoskkizyurdu.Kadikoyport.net
Kadıköy Özel Çamlıköşk Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu
15
Eğitim Mah. Hakkı Bey Sok. No:6Ziverbey,34100
+90(216) 345 73 10Kadıköy'de tarihi Çamlıköşk'te yepyeni bir Kız Öğrenci Yurdu ile Hizmete başlamış bulunmaktayız. Hem tarihi ve merkezi konumu, hem doğanın kucağındaki yeri, hem de her yere ulaşım kolaylığı ve ring hattı ayrıcalıkları öğrencilerimizin ilk tercihi olacak yurdumuzda yuva sıcaklığını yaşatmak için profesyonel ekibimizle start vermiş bulunuyoruz. 1500 metrekarelik alanda çam ağaçları ile çevrili bahçe içinde 130 Metrekare oturumlu yurdumuz, 12 daire, 44 oda ve 100 yatakla hizmet vermektedir. 1-2 ve 4 kişilik odalarımız, mini buzdolabı, TV, uydu yayın, kablosuz internet, çalışma masası, kilitli komodin, elbise dolabı, modern ve yepyeni iç donanımı ile öğrencilerimizin kullanımına hazırdır. Yurdumuz, Marmara Üniversitesi, Okan Üniversitesi, Medeniyet Üniversitesi'ne bir kilometre, Doğuş Üniversitesini iki kilometre, metrobüse 200 metre, minibüse bir dakika uzaklıktadır. Dairelerimizde kitaplık, ortak çalışma alanları, çamaşırhane, mutfak, banyo ve wc ler yine aynı modernizasyon ile yurt konforunu bütünlemektedir. Vizyonumuz : 40 Yıllık eğitim ve yurt tecrübemizi öğrencilerimizin hizmetine sunmak için varız Misyonumuz: Geçmişte edindiğimiz tecrübelerimizin verdiği özgüvenle gelecekte daha büyük başarılara imza atmaktır.
6114Ziyaretçi
 • Yetkili Halil ERDOĞDU
 • Adres Eğitim Mah. Hakkı Bey Sok. No:6 - Ziverbey
 • Telefon +90(216) 345 73 10
 • Telefon ( 2 ) +90(536) 570 15 97
 • Fax +90(216) 345 73 10
 • Özel Sitesi http://camlikoskkizyurdu.com
 • Web Sitesihttp://camlikoskkizyurdu.Kadikoyport.net
 • E-Postaerdogduhalil4@gmail.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış08:00 - 18:00
 • Servis Saatleri08:00 - 18:00
 • Servis Yerleri Her saat başı Ring servis Metrobüs - Okan Üniversitesi - Doğuş Ünviversitesi - Marmaray - Kadıköy Vapur İskelesi. Ayrıca Kadıköy "– Kartal Metrosuna ücretsiz Ring seferi..
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Müjdat Gezen Kültür Merkezi Karşısı, BP Benzin İstasyonu arkası

İletişim Formu
Kadıköy'de tarihi Çamlıköşk'te yepyeni bir Kız Öğrenci Yurdu ile Hizmete başlamış bulunmaktayız. Hem tarihi ve merkezi konumu, hem doğanın kucağındaki yeri, hem de her yere ulaşım kolaylığı ve ring hattı ayrıcalıkları öğrencilerimizin ilk tercihi olacak yurdumuzda yuva sıcaklığını yaşatmak için profesyonel ekibimizle start vermiş bulunuyoruz.

1500 metrekarelik alanda çam ağaçları ile çevrili bahçe içinde 130 Metrekare oturumlu yurdumuz, 12 daire, 44 oda ve 100 yatakla hizmet vermektedir.

1-2 ve 4 kişilik odalarımız, mini buzdolabı, TV, uydu yayın, kablosuz internet, çalışma masası, kilitli komodin, elbise dolabı, modern ve yepyeni iç donanımı ile öğrencilerimizin kullanımına hazırdır.

Yurdumuz, Marmara Üniversitesi, Okan Üniversitesi, Medeniyet Üniversitesi'ne bir kilometre, Doğuş Üniversitesini iki kilometre, metrobüse 200 metre, minibüse bir dakika uzaklıktadır.

Dairelerimizde kitaplık, ortak çalışma alanları, çamaşırhane, mutfak, banyo ve wc ler yine aynı modernizasyon ile yurt konforunu bütünlemektedir.

Vizyonumuz : 40 Yıllık eğitim ve yurt tecrübemizi öğrencilerimizin hizmetine sunmak için varız

Misyonumuz: Geçmişte edindiğimiz tecrübelerimizin verdiği özgüvenle gelecekte daha büyük başarılara imza atmaktır.
Firmanızı Ekleyin

Kadikoyport.net içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 61 firma yer almaktadır.