Nargile Dünyası
94
Caferağa mh.Arayıcıbaşı sk.no:24Caferağa,34100
+90(216) 550 26 832009 yılından bu yana Kadıköyde, küçük bir dükkan içinde çok güzel işler başardık ve Tekdemir Nargileyi kurduk. Nargilenin her şeyini kendimiz imal ettik. Günümüzde nargile tüketimi yüksek miktarlarda olmasına rağmen daha çok turistik malzemeler üreten atölyeler hatta merdiven altı üretimi dediğimiz vergisiz çalışmalarla çoğalmış başta Çin olmak üzere yurdumuza bir çok ülkeden ithal edilen gösterişli ve kalitesiz mallar yerli üretim firmalarını olumsuz etkilemektedir. Geçmişten gelen tecrübemizle nargile sektöründe ne kadar kaliteli üretim yaptığımızı herkes biliyor. Şimdi bu alanda gerçek bir Markayız. Tekdemir Nargile olarak, tecrübemizle ve ödünç vermediğimiz kalitemizle siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız...
17919Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış10:30 - 20:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Reks Sineması Karşı Sokağı

İletişim Formu
2009 yılından bu yana Kadıköyde, küçük bir dükkan içinde çok güzel işler başardık ve Tekdemir Nargileyi kurduk. Nargilenin her şeyini kendimiz imal ettik.

Günümüzde nargile tüketimi yüksek miktarlarda olmasına rağmen daha çok turistik malzemeler üreten atölyeler hatta merdiven altı üretimi dediğimiz vergisiz çalışmalarla çoğalmış başta Çin olmak üzere yurdumuza bir çok ülkeden ithal edilen gösterişli ve kalitesiz mallar yerli üretim firmalarını olumsuz etkilemektedir.

Geçmişten gelen tecrübemizle nargile sektöründe ne kadar kaliteli üretim yaptığımızı herkes biliyor. Şimdi bu alanda gerçek bir Markayız.

Tekdemir Nargile olarak, tecrübemizle ve ödünç vermediğimiz kalitemizle siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız...
Firmanızı Ekleyin

Kadikoyport.net içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 61 firma yer almaktadır.