Rentistanblue Car Rental
15
Zühtüpaşa Mahallesi Bağdat Caddesi Ömer Efendi Sokak No:10 / D:2Kızıltoprak,34100
+90(532) 361 60 89Kadıköyde araç kiralama firmaları arasında zirvede yer alan rentistanblue 2009 da kurulmuştur. Kadıköyde şöförlü şöförsüz araç kiralama, kadıköyde haftalık aylık araç kiralama, kadıköyde ucuz araç kiralama ihtiyaçlarınızda size bir telefon kadar yakınız. Kadıköyde oto kiralama işleri, kadıköyde dizel alaç kiralama konularında kusursuz hizmet ve tecrübenin bulışma noktasına hoş geldiniz. . Kadıköyde olduğu gibi suadiyede, bostancıda, göztepede, kızıltoprakta, ziverbeyde, uygun fiyata oto kiralamayı hakkı ile yapan firmamız, hesaplı hizmet konusunda -iyi hizmet her zaman pahalı olmak zorunda değil kalite, güven ve ekonomi sunuyoruz- diyoruz Kadıköyde en iyi oto kiralama şirketleri hangileri diye düşünüp, kadıköyde rent a car telefon numaraları ve rent a car adresleri diye aradığınızda karşınıza rentistanblue adresi çıkacaktır. Rentistanblue kurulduğu 2009 yılından bugüne sektörde oluşturduğu bilgi birikimi ve bu konuda uzmanlaşmış ekibi ile ihtiyacınıza en uygun araç seçeneklerini sizinle birlikte belirler ve en ekonomik fiyatlarla hizmetinize sunar. Kadıköyde otomobil kiralama konusunda otomobil sektörü ülkemizde her geçen yıl büyümekte ve şirketimiz de büyüyen bu sektörde, pazar payını artırmak için çalışmalarına hız vermektedir. Kadıköyde rent a car hizmetleri konusunda rentistanblue yüksek standartlı hizmeti, uygun fiyat politikasıyla destekleyerek, müşteri memnuniyetini sağlama amacını taşımakta olup, sektöründe güçlü ve kalıcı bir yer sağlama yolunda çalışmalarına devam etmektedir. Kadıköyde modelli oto kiralama hizmetinde de en son model ve markalar sunan, rentistanblue en uygun fiyata en iyi hizmet anlayışına sahip oto kiralama teknolojisindeki ve sektöründeki gelişmeleri sizlere sunmakta gecikmeyen, filosunun yeniliği ve çeşitliliği, kalitesi ve güvenilirliğiyle sürekli kendini yenileyen araç kiralama,firması olarak siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi kendine ilke edinmiştir.
4773Ziyaretçi
 • Yetkili İbrahim ARSLAN
 • Adres Zühtüpaşa Mahallesi Bağdat Caddesi Ömer Efendi Sokak No:10 / D:2 - Kızıltoprak
 • Telefon +90(532) 361 60 89
 • Fax  
 • Özel Sitesi http://www.rentistanblue.com
 • Web Sitesihttp://rentistanblue.kadikoyport.net
 • E-Postainfo@rentistanblue.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış07:30 - 23:45
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Araç kiralama.

İletişim Formu
Kadıköyde araç kiralama firmaları arasında zirvede yer alan rentistanblue 2009 da kurulmuştur.
Kadıköyde şöförlü şöförsüz araç kiralama, kadıköyde haftalık aylık araç kiralama, kadıköyde ucuz araç kiralama ihtiyaçlarınızda size bir telefon kadar yakınız.
Kadıköyde oto kiralama işleri, kadıköyde dizel alaç kiralama konularında kusursuz hizmet ve tecrübenin bulışma noktasına hoş geldiniz. .

Kadıköyde olduğu gibi suadiyede, bostancıda, göztepede, kızıltoprakta, ziverbeyde, uygun fiyata oto kiralamayı hakkı ile yapan firmamız, hesaplı hizmet konusunda -iyi hizmet her zaman pahalı olmak zorunda değil kalite, güven ve ekonomi sunuyoruz- diyoruz

Kadıköyde en iyi oto kiralama şirketleri hangileri diye düşünüp, kadıköyde rent a car telefon numaraları ve rent a car adresleri diye aradığınızda karşınıza rentistanblue adresi çıkacaktır.

Rentistanblue kurulduğu 2009 yılından bugüne sektörde oluşturduğu bilgi birikimi ve bu konuda uzmanlaşmış ekibi ile ihtiyacınıza en uygun araç seçeneklerini sizinle birlikte belirler ve en ekonomik fiyatlarla hizmetinize sunar.

Kadıköyde otomobil kiralama konusunda otomobil sektörü ülkemizde her geçen yıl büyümekte ve şirketimiz de büyüyen bu sektörde, pazar payını artırmak için çalışmalarına hız vermektedir.

Kadıköyde rent a car hizmetleri konusunda rentistanblue yüksek standartlı hizmeti, uygun fiyat politikasıyla destekleyerek, müşteri memnuniyetini sağlama amacını taşımakta olup, sektöründe güçlü ve kalıcı bir yer sağlama yolunda çalışmalarına devam etmektedir.

Kadıköyde modelli oto kiralama hizmetinde de en son model ve markalar sunan, rentistanblue en uygun fiyata en iyi hizmet anlayışına sahip oto kiralama teknolojisindeki ve sektöründeki gelişmeleri sizlere sunmakta gecikmeyen, filosunun yeniliği ve çeşitliliği, kalitesi ve güvenilirliğiyle sürekli kendini yenileyen araç kiralama,firması olarak siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi kendine ilke edinmiştir.
Firmanızı Ekleyin

Kadikoyport.net içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 61 firma yer almaktadır.