Selmikanın Mutfağı Butik Ev Yemekleri

http://selmikaninmutfagi.Kadikoyport.net
Selmikanın Mutfağı Butik Ev Yemekleri
65
Emin Ali Paşa Cad. No: 105/6Bostancı,34100
+90(216) 658 90 66Selmika'nın Mutfağı 2005 Yılında Atilla TİNÇ tarafından kurulmuştur, Selmika'nın mutfağı butik ev yemekleri, Ege mutfağını ve Akdeniz'in muhteşem tatlarını Bostancı da isim oluşturarak hijyen, güleryüz ve enfes tatlarla günümüze kadar hızlı bir şekilde büyümektedir. Atilla Bey; 'Biz mutfağımızda kullandığımız malzemeleri özel olarak getirtmekteyiz. Zeytinyağımızı Akçay'dan, etimizi özel çiftlikten getirterek, yemeklerimizde %100 dana eti kullanmaktayız. Hizmet anlayışımız en başta hijyen, temizlik ve güleryüz çerçevesinde sürdürmekteyiz. Selmika Mutfağı'nda düğün ve nişan organizasyonlarından, mevlit yemeklerine ve özel olarak toplu siparişleriniz özenle yapılarak teslim edilmektedir. Ayrıca mutfağımızda özel günlerde toplu olarak mangal partisi düzenleyebilir farklı siparişleri de aynı dakikada taze olarak yaptırabilirsiniz.
8615Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış10:00 - 20:30
  • Servis Saatleri11:00 - 20:00
  • Servis Yerleri Bostancı Ve Çevresi
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Bostancı Shell Benzin İstasyonu Yanı

İletişim Formu
Selmika'nın Mutfağı 2005 Yılında Atilla TİNÇ tarafından kurulmuştur, Selmika'nın mutfağı butik ev yemekleri, Ege mutfağını ve Akdeniz'in muhteşem tatlarını Bostancı da isim oluşturarak hijyen, güleryüz ve enfes tatlarla günümüze kadar hızlı bir şekilde büyümektedir.

Atilla Bey; 'Biz mutfağımızda kullandığımız malzemeleri özel olarak getirtmekteyiz. Zeytinyağımızı Akçay'dan, etimizi özel çiftlikten getirterek, yemeklerimizde %100 dana eti kullanmaktayız. Hizmet anlayışımız en başta hijyen, temizlik ve güleryüz çerçevesinde sürdürmekteyiz.

Selmika Mutfağı'nda düğün ve nişan organizasyonlarından, mevlit yemeklerine ve özel olarak toplu siparişleriniz özenle yapılarak teslim edilmektedir. Ayrıca mutfağımızda özel günlerde toplu olarak mangal partisi düzenleyebilir farklı siparişleri de aynı dakikada taze olarak yaptırabilirsiniz.
Firmanızı Ekleyin

Kadikoyport.net içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 61 firma yer almaktadır.