Yusuf Ustanın Yeri
54
Turşusu Deresi Mevkii Eminalipaşa Cad. No: 65/3Suadiye,34100
+90 (216) 463 51 36Yusuf Usta'nın Yeri 1993 yılında Yusuf RABET tarafından kurulmuştur. 45 yıllık tecrübesiyle İstanbul'daki en ünlü kebap noktalarından biri. İstanbul'da yaşayan ünlü Adanalı ailelerin özel günlerinde, organizasyonlarında ekibiyle boy gösteren Yusuf Usta, maharetine ve etinin lezzetine güvendiğini söylüyor. On üç yıldır, mini ağaçlar arasındaki geniş bahçesinin yanı sıra, kapalı bir salon da mevcut Yusuf Usta'nın Yeri'nde. Her müşterisiyle tek tek ilgilenen Yusuf Usta, ikinci kez gelenlerden sipariş almıyor, Önden Tablacı Salata, sumak soslu közde soğan, kuru cacık, yeşillik, çiğ köfte ile donatıyor masayı. Bu sırada şişleri diziyor ızgarasına. Ciğer çöp şiş, kuzu çöp şiş ya da kanat ızgara, Yusuf Usta'nın masanıza sunduğu lezzetler"…

Herkesin rahat, gürültüsüz, sakin bir ortamda kebabını yiyip, rakısını içtiği, aileler, arkadaş grupları, gençler tarafından tercih edilen bir yer Yusuf Usta'nın yeri. En büyük özelliği tadına doyulmayacak eşsiz lezzetteki kebabı, mezeleriyle fark yaratmasıdır.
9844Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış10:00 - 01:00
  • Servis Saatleri12:00 - 23:00
  • Servis Yerleri Fenerbahçe'den Bostancı'ya
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Emin Ali Paşa Caddesi'nde, Turşusu Deresi Mevkii'nde, Kadıköy istikametinde.

İletişim Formu
Yusuf Usta'nın Yeri 1993 yılında Yusuf RABET tarafından kurulmuştur. 45 yıllık tecrübesiyle İstanbul'daki en ünlü kebap noktalarından biri. İstanbul'da yaşayan ünlü Adanalı ailelerin özel günlerinde, organizasyonlarında ekibiyle boy gösteren Yusuf Usta, maharetine ve etinin lezzetine güvendiğini söylüyor. On üç yıldır, mini ağaçlar arasındaki geniş bahçesinin yanı sıra, kapalı bir salon da mevcut Yusuf Usta'nın Yeri'nde. Her müşterisiyle tek tek ilgilenen Yusuf Usta, ikinci kez gelenlerden sipariş almıyor, Önden Tablacı Salata, sumak soslu közde soğan, kuru cacık, yeşillik, çiğ köfte ile donatıyor masayı. Bu sırada şişleri diziyor ızgarasına. Ciğer çöp şiş, kuzu çöp şiş ya da kanat ızgara, Yusuf Usta'nın masanıza sunduğu lezzetler"…Herkesin rahat, gürültüsüz, sakin bir ortamda kebabını yiyip, rakısını içtiği, aileler, arkadaş grupları, gençler tarafından tercih edilen bir yer Yusuf Usta'nın yeri. En büyük özelliği tadına doyulmayacak eşsiz lezzetteki kebabı, mezeleriyle fark yaratmasıdır.
Firmanızı Ekleyin

Kadikoyport.net içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 61 firma yer almaktadır.